BBS Best Building Solutions

Potrzebujesz sprzętu budowlanego?

Nie musisz od razu kupować potrzebnego Ci sprzętu budowlanego! Wynajmij go w BBS Polska Dysponujemy własnym sprzętem budowlanym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

BBS

Wynajem sprzętu budowlanego

Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym wyposażonym w urządzenia oraz sprzęt ciężki niezbędny do profesjonalnego wykonywania wszelkich prac budowlanych i konstrukcyjnych:

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wynajmowany sprzęt, posiada wszsytkie niezbędne dokumenty dopuszczenia do eksploatacji, w tym aktualny przeglądy techniczne oraz aktualne badania UDT.


Zapewniamy wynajem sprzętów budowlanych wraz z operatorem. Każdy z operatorów posiada aktualne badania BHiP, badania lekarskie oraz uprawnienia do prawodzenia prac. Ceny wynajmu sprzętu podlegają negocjacji.

BBS Polska

Nasz Park maszynowy

Usługi żurawiem samojezdnym

Świadczymy usługi żurawiem samojezdnym marki Liebherr 35 ton. Żuraw na wyposażaniu posiada dodatkowy wspornik, zwiększający zasięg prac do 45m. Maszyna terenowa o dwóch osiach skrętnych, zapewnia dojazd w trudnych warunkach terenowych.

Usługi ładowarka obrotową samojezdną

Ładowarka obrotowa marki DIECI z dodatkowym wysięgnikiem, zapewnia zakres pracy sprzętu do 25m. Udźwig maszyny do 4,5 tony. Maszyna terenowa, samojezdna z możliwością obrotu wokół własnej osi.

Podnośnik nożycowy, spalinowy lub elektryczny

Posiadamy podnośnik nożycowy spalinowe GENIE 5539RT. Maszyna charakteryzuje się możliwością pracy na wysokości roboczej 20m ponad poziom terenu. Funkcjonalny balkon, zapewnia zasięg pracy na wysokości do 7m! Dla klientów poszukujących podnośnika nożycowego elektrycznego, posiadamy maszynę firmę JLG o wysięgu pracy 12m.

Podnośniki przegubowe spalinowe

Posiadamy podnośniki marki HAULOTTE, GENIE o wysięgu roboczym do 18m. Udźwig roboczy kosza transportowego, do 235KG. Możliwość obrotu kosza roboczego do 270 stopni.

20
Lat doświadczenia

W tym czasie zdążyliśmy poznać rynek od podszewki i śmiało możemy nazwać się ekspertami

Ponad 20 lat rzetelnej oraz sumiennej pracy sprawiło, że z roku na rok budujemy swoją pozycję i stajemy się uznaną marką w branży. Od kilku lat notujemy okres dynamicznego rozwoju, Inwestorzy wracają do nas po latach co jest najlepszą wizytówką firmy i motywacją do jeszcze cięższej pracy BBS Polska w liczbach:

284
Zakończonych projektów

Dzięki swojemu zaangażowaniu i współpracy, osiągamy wyjątkowe rezultaty.

30
Wykwalifikowanych monterów

Zatrudniające obecnie ponad 30 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

427
Zadowolonych klientów

Referencje, otrzymane od naszych klientów potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

100 – 45 K
Metrów kwadratowych

Powierzchnia obiektu nie ma dla nas znaczenia, podejmujemy się każdej realizacji, dzisiaj 100 m2 jutro kilka tysięcy...

Umów się na spotkanie

Zapraszamy do kontaktu i umówienia spotkania celem omówienia realizacji Państwa Inwestycji Jesteśmy do dyspozycji!

BBS Polska