BBS Best Building Solutions

Montaż Konstrukcji Stalowych

Naszą specjalizacją jest projektowanie, wykonywanie i montaż konstrukcji stalowych. Zlecając nam stworzenie konstrukcji stalowej w Krakowie, masz pewność, że wszystkie etapy budowy zostaną wykonane w terminie, z gwarancją bezpieczeństwa, solidności i wytrzymałości.

BBS

Dlaczego warto wybrać halę stalową?

Nie każdy wie, do czego może służyć hala stalowa. Typowe zastosowania to tworzenie przestrzeni produkcyjnych czy magazynowych, ale nie tylko. Można też spotkać hale stalowe do celów logistycznych, targowych czy handlowych.


Nie bez powodu hale stalowe znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Wyróżnia je odporność na żywioły, a także wysoka trwałość. Po wybudowaniu hala może być użytkowana przez wiele lat bez żadnych problemów, o ile do jej budowy zostanie wynajęta odpowiednia firma, a użyte materiały są najwyższej jakości i zostały zatwierdzone.

Jakie zalety ma hala stalowa?

Krótki czas budowy. Im szybciej skończysz budować pomieszczenie, tym szybciej będziesz mógł zacząć z niego korzystać. Budowa pokoju w motelu to ogromny wydatek, kiedy zdecydujesz się go zbudować, lepiej zrozumiesz, jakie korzyści przyniesie Ci nowy pokój w motelu. Niezależnie od tego, czy zamierzasz wynająć halę, czy zwiększyć produkcję, każdy dzień przybliża Cię do zwiększania zysków fabryki.


Niskie koszty budowy. koszt budowy „gotowej” hali stalowej z fundamentów, podłóg, stali konstrukcyjnej, lekkiej obudowy, mebli waha się od 900 do 1500 zł za metr kwadratowy powierzchni użytkowej. W przypadku hal murowanych koszt ten wzrasta o 30% do 50%. W przypadku hali o powierzchni około 1000 m2 koszt budowy hali murowanej przewyższa koszt budowy hali stalowej o około 300 000 zł netto do 700 000 zł netto.

BBS Polska

Jak przebiega budowa hali produkcyjnej:

KONCEPCJA

Planujemy technologię Ustalamy układ funkcjonalny Testujemy nośność Wstępnie optymalizujemy halę Dobieramy materiał Tworzymy modele 3D obiektu

PROJEKT

Realizujemy projekty przemysłowe Optymalizujemy konstrukcje Koordynujemy technologów Współpracujemy z urzędami Ubiegamy się o pozwolenia

REALIZACJA

Organizujemy plac budowy Wykonujemy roboty ziemne i fundamentowe Montujemy konstrukcję hali Montujemy konstrukcję biurowca Montujemy dach i ściany Montujemy stawiamy bramy i okna

WSPARCIE

Łączymy obiekty Wzmacniamy konstrukcje Uszczelniamy i zabezpieczamy Rozbudowujemy obiekty Przerabiamy hale Naprawiamy usterki

20
Lat doświadczenia

W tym czasie zdążyliśmy poznać rynek od podszewki i śmiało możemy nazwać się ekspertami

Ponad 20 lat rzetelnej oraz sumiennej pracy sprawiło, że z roku na rok budujemy swoją pozycję i stajemy się uznaną marką w branży. Od kilku lat notujemy okres dynamicznego rozwoju, Inwestorzy wracają do nas po latach co jest najlepszą wizytówką firmy i motywacją do jeszcze cięższej pracy BBS Polska w liczbach:

284
Zakończonych projektów

Dzięki swojemu zaangażowaniu i współpracy, osiągamy wyjątkowe rezultaty.

30
Wykwalifikowanych monterów

Zatrudniające obecnie ponad 30 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

427
Zadowolonych klientów

Referencje, otrzymane od naszych klientów potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

100 – 45 K
Metrów kwadratowych

Powierzchnia obiektu nie ma dla nas znaczenia, podejmujemy się każdej realizacji, dzisiaj 100 m2 jutro kilka tysięcy...

Umów się na spotkanie

Zapraszamy do kontaktu i umówienia spotkania celem omówienia realizacji Państwa Inwestycji Jesteśmy do dyspozycji!

BBS Polska